Komentāri
Ženēva izsolīs ārkārtīgi retu briljantu 25 miljonu vērtībā
FOTO: LETA

Dārgakmeņu kolekcionāriem pavērusies lieliska iespēja papildināt savus krājumus ar ārkārtīgi retu un lielu rozā briljantu, kas novembrī tiks izsolīts Ženēvā.

Tas gan nebūs lēts prieks. Eksperti prognozē, ka vairāk nekā 16 karātu dārgakmens cena izsolē kā minimums sasniegs 21 vai pat 25 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iemesls tam ir vienkāršs – tas ir lielākais rozā briljants, kas jebkad nonācis publiskā tirgū. Turklāt tā krāsa ir absolūti tīra – tajā nav saskatāma neviena cita nokrāsa.

Lai padarītu dārgakmeni vēl pievilcīgāku, to iekļauj baltajiem briljantiem un mazāka izmēra rozā briljantiem rotāts gredzens.

Tomēr izsolē pircējiem tiks piedāvāti arī lētāki eksponāti – tostarp 118 karātu Birmas ”karaliski zilais” safīrs, kura cena tiek lēsta vismaz divarpus līdz trīs miljonu eiro robežās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl