Zemūdenes meklēšana Zviedrijā pāriet ”jaunā fāzē”

Komentāri
Zemūdenes meklēšana Zviedrijā pāriet ”jaunā fāzē”
Foto: AFP/LETA

Daļa Zviedrijas karakuģu, kas Stokholmas arhipelāga rajonā piedalījās ārvalstu zemūdenes meklēšanas operācijā, ir atgriezušies ostā. Tiesa gan, tā neesot operācijas sašaurināšana, bet gan jauna fāze, norāda Zviedrijas bruņoto spēku pārstāvis Ēriks Lāgeštens.

Sauszemes un gaisa spēki, kā arī dažas karaflotes vienības paliek šajā apvidū.

Zviedrija turpina meklēt noslēpumaino “ārvalstu zemūdeni”, un ceturtdien, 23. oktobrī, aprit viena nedēļa, kopš meklēšana sākusies. Zemūdens objekts pirmo reizi tika manīts pagājušās ceturtdienas naktī, un mediji pieļauj, ka tā ir Krievijas zemūdene, ko ir piemeklējušas tehniskas problēmas.

Astoņdesmitajos gados un deviņdesmito gadu sākumā Zviedrijā bija trauksmes stāvoklis Krievijas zemūdeņu dēļ. Taču visā šajā laikā nevienu no tām Zviedrijai notvert neizdevās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl