Zemestrīces satricinātajā Itālijā simtiem cilvēku atstāti bez pajumtes

Komentāri
Zemestrīces satricinātajā Itālijā simtiem cilvēku atstāti bez pajumtes
FOTO: LETA

Pēc kārtējās zemestrīces Itālijas vidienē vairāk nekā tūkstoš iedzīvotāju palikuši bez pajumtes. Lai gan pazemes grūdieni upurus nav prasījuši, būtiski bojāta vairāku ciematu infrastruktūra.

Pagājusi jau diennakts kopš kārtējās, vairāk nekā 6 magnitūdu stiprās zemestrīces. Evakuētie Itālijas ciemu iedzīvotāji gaida savu māju pārbaudi, lai uzzinātu, vai viņi varēs tajās atgriezties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Senāk būvētās ēkas pēc zemestrīces sagruvušas, vairākas bijušas bojātas jau iepriekš, pēc postošās zemestrīces augusta beigās.

Vakar notikušās zemestrīces pēcgrūdieni bija jūtami vēl ilgi pēc tās. Spēcīgākie no tiem vēlreiz iešūpojuši nedrošās un bojātās ēku konstrukcijas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl