Zemestrīces satricinātajā Itālijā simtiem cilvēku atstāti bez pajumtes

Komentāri
Zemestrīces satricinātajā Itālijā simtiem cilvēku atstāti bez pajumtes
FOTO: LETA

Pēc kārtējās zemestrīces Itālijas vidienē vairāk nekā tūkstoš iedzīvotāju palikuši bez pajumtes. Lai gan pazemes grūdieni upurus nav prasījuši, būtiski bojāta vairāku ciematu infrastruktūra.

Pagājusi jau diennakts kopš kārtējās, vairāk nekā 6 magnitūdu stiprās zemestrīces. Evakuētie Itālijas ciemu iedzīvotāji gaida savu māju pārbaudi, lai uzzinātu, vai viņi varēs tajās atgriezties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Senāk būvētās ēkas pēc zemestrīces sagruvušas, vairākas bijušas bojātas jau iepriekš, pēc postošās zemestrīces augusta beigās.

Vakar notikušās zemestrīces pēcgrūdieni bija jūtami vēl ilgi pēc tās. Spēcīgākie no tiem vēlreiz iešūpojuši nedrošās un bojātās ēku konstrukcijas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl