Komentāri
Zemestrīces izpostītai Nepālai draud jaunas briesmas – Musonu lietus
FOTO: SCANPIX

Postošu zemestrīču skartajā Nepālā bojāgājušo skaits jau krietni pārsniedz astoņus tūkstošus cilvēku. Meklēšanas darbi joprojām turpinās, taču tos būtiski apgrūtina otrdien notikušās atkārtotās zemestrīces izraisītie nogruvumi.

Situāciju vēl nopietnāku dara tas, ka Nepālai tuvojas Musonu lietu sezona. Bez pajumtes palikušajiem, vairāk nekā 220 tūkstošiem iedzīvotājiem, kuri izmitināti telšu pilsētiņās zem klajas debess, draud jaunas briesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonas jau paudušas bažas, ka Musonu lietu izraisītie zemes nogruvumi draud aprakt veselus ciematus.

Amatpersonas aicinājušas starptautisko sabiedrību sniegt palīdzību, lai spētu nodrošināt bez pajumtes palikušajiem pietiekamu daudzumu ēdiena, dzeramā ūdens un medikamentu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl