Zemestrīce Meksikā laupa vismaz 149 dzīvības

Komentāri

Ārvalstu ziņas trešdien, 20. septembrī, jāsāk ar traģiskām vēstīm no Meksikas. Valsts galvaspilsētu Mehiko un tās apkārtni satricinājusi 7,1 ballu stipra zemestrīce. Dzīvību zaudējuši vismaz 149 cilvēki, bet vēl vairāki simti ievainoti.

Sagrautas simtiem dzīvojamo māju, tiltu un izpostīti galvenie autoceļi. Darbu pārtraukušas arī lidostas. Uzreiz pēc spēcīgā pazemes grūdiena izsludināta arī cunami trauksme. Klusā okeāna viļņu augstums sasniedzis pat piecus metrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No vairākām Meksikas piekrastes pilsētām evakuēti tūkstošiem cilvēku. Dabas stihija cilvēkiem atsauca atmiņā 1985. gada notikumus, kad zemestrīcē Mehiko gāja bojā tūkstošiem cilvēku.

Upuru skaits, visticamāk, turpinās pieaugt, jo glābēju vienības un simtiem brīvprātīgo turpina meklēt izdzīvojušos un mirušos sagrautu ēku drupās.

Pirms nepilnām divām nedēļām zemestrīcē Meksikā gāja bojā vismaz 90 cilvēki.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl