Zemestrīce Meksikā laupa vismaz 149 dzīvības

Komentāri

Ārvalstu ziņas trešdien, 20. septembrī, jāsāk ar traģiskām vēstīm no Meksikas. Valsts galvaspilsētu Mehiko un tās apkārtni satricinājusi 7,1 ballu stipra zemestrīce. Dzīvību zaudējuši vismaz 149 cilvēki, bet vēl vairāki simti ievainoti.

Sagrautas simtiem dzīvojamo māju, tiltu un izpostīti galvenie autoceļi. Darbu pārtraukušas arī lidostas. Uzreiz pēc spēcīgā pazemes grūdiena izsludināta arī cunami trauksme. Klusā okeāna viļņu augstums sasniedzis pat piecus metrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No vairākām Meksikas piekrastes pilsētām evakuēti tūkstošiem cilvēku. Dabas stihija cilvēkiem atsauca atmiņā 1985. gada notikumus, kad zemestrīcē Mehiko gāja bojā tūkstošiem cilvēku.

Upuru skaits, visticamāk, turpinās pieaugt, jo glābēju vienības un simtiem brīvprātīgo turpina meklēt izdzīvojušos un mirušos sagrautu ēku drupās.

Pirms nepilnām divām nedēļām zemestrīcē Meksikā gāja bojā vismaz 90 cilvēki.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl