Komentāri
Zemes klēpī gulda Borisu Ņemcovu; Krievija slepkavībā vaino Ukrainas specdienestus
FOTO: LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete nav vienīgā, kurai liegta iebraukšana Maskavā.  Uz noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa bērēm liegts ierasties arī Polijas parlamenta augšpalātas senāta spīkeram Bogdanam Borusevičam.

Tikmēr zināms, ka kaimiņvalsti Lietuvu bērēs pārstāvēs Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs un kā Eiropas Savienības bloka pārstāvis Krievijā ieradīsies Vīgauds Ušacks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Kremlis paziņojis, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins un premjerministrs Dmitrijs Medvedevs nepiedalīsies Ņemcova atvadu ceremonijā.

Putinu bērēs pārstāvēs prezidenta pilnvarotais pārstāvis domē Garijs Minhs.

Ņemcovs tiks apbedīts šodien Trojekurovas kapsētā. Pirms tam no pulksten 10.00 līdz diviem dienā Maskavas Saharova centrā notiks atvadīšanās no noslepkavotā politiķa.

Krievijas mediji ziņo, ka slepkavības izmeklēšanā parādījusies jauna versija, proti, Ņemcova slepkavību esot paveikuši Ukrainas specdienestu norīkotie kaujinieki no tā sauktā padomju ģenerāļa Džohara Dudajeva bataljona.

Pagaidām gan plašāka informācija netiek sniegta.

Būtisks informācijas pavediens izmeklēšanā šobrīd ir Ņemcova draudzene, ukraiņu modele Anna Duricka, kas slepkavības brīdī bija uz tilta kopā ar Ņemcovu. Ukrainas mediji ziņo, ka 23 gadus vecā sieviete kopā ar savu advokātu devusies uz Kijevu, lai apciemotu savu ģimeni.

Duricka apgalvo, ka Ņemcova slepkavu nav redzējusi un atceras vien automašīnu, ar kuru viņš nozudis no notikuma vietas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl