Komentāri
Zaudējot vairākumu parlamentā, Terēza Meja vājinājusi pozīcijas pirms “Brexit” sarunām
Foto: AFP / LETA

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja pēc šonedēļ notikušajām parlamenta ārkārtas vēlēšanām, kurās viņas vadītie konservatīvie zaudēja absolūto vairākumu parlamentā, ķērusies pie jaunas valdības veidošanas.

Vairāki līdzšinējie ministri jau apstiprinājuši, ka saglabās savus amatus arī jaunajā valdībā, tostarp finanšu ministrs Filips Hamonds, ārlietu ministrs Boriss Džonsons un iekšlietu ministre Embera Rada. Amatā paliks arī “Brexit” ministrs Deivids Deiviss un aizsardzības ministrs Maikls Felons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr astoņi ministri vēlēšanās ir zaudējuši vietu parlamentā, tāpēc viņus nāksies nomainīt. Tikmēr no amata jau atkāpušies britu premjeres Mejas divi tuvākie līdzgaitnieki, kuri vadīja viņas kanceleju. Meja bija izsludinājusi ārkārtas vēlēšanas cerībā vairot savas partijas ietekmi parlamentā pirms uzsākt “Brexit” sarunas. Taču tā vietā savas pozīcijas Meja ievērojami vājinājusi. Sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības Lielbritānija plāno sākt 19. jūnijā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl