Komentāri
Volkswagen labais vārds ir aptraipīts. Pēc liela skandāla atkāpjas koncerna vadītājs
Foto: EPA / LETA

Pēc pēdējo gadu lielākā skandāla auto ražošanā atkāpies Vācijas autobūves koncerna Volkswagen vadītājs Martins Vinterkorns.

Par krāpniecību ar izmešu datiem pasaulē populārais autoražotājs bija spiests no pārdošanas atsaukt pusmiljonu automašīnu. Volkswagen atklājis, ka tās aprīkotas ar programmatūru, kas kļūdaini nosaka kaitīgo izmešu datus. Uzņēmuma vadītājs paudis, ka uzņemas atbildību un kompānijai nepieciešams jauns sākums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu uzdevums ir panākt, ka šī kompānija atgūst klientu uzticību visās jomās. Mēs kā vislielākie akciju turētāji lepojamies ar šo kompāniju un turpināsim to atbalstīt,” norāda Volkswagen pārstāvis Ferdinands Porše.

Manipulācijas ar izmešu datiem, iespējams, skārušas 11 miljonus mašīnu un paredzams, ka kompānijai piešķirtās soda naudas apmērs varētu sasniegt 18 miljardus dolāru.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl