Komentāri
Vjetnamā no rehabilitācijas centra izbēg simtiem narkomānu
FOTO: LETA

Svētdien, 14.septembra, vakarā Vjetnamas ziemeļaustrumos no rehabilitācijas centra izbēguši vairāk nekā 400 narkomānu. Policija joprojām turpina meklēt izbēgušos pacientus. 

Dažus no izbēgušajiem policijai izdevies atrast viņu dzīves vietās. Vēl vairāki desmiti izbēgušie brīvprātīgi atgriezušies rehabilitācijas centrā.

Vjetnamā ir ļoti augsts narkotiku lietošanas līmenis, kopumā vairāk nekā 140 tūkstoši lietotāju.  Vjetnamas komunistu režīms īsteno piespiedu ārstēšanās programmu, kura paredz divus gadus ilgu ārstēšanos.

Cilvēktiesību organizācija ”Human Rights Watch” jau vairākkārt pauduši bažas par  apstākļiem narkomānu rehabilitācijas centros, savukārt ANO eksperti ieteikuši tos slēgt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl