Visticamāk, protesti pret Trampu pamazām pierims; Obama un Klintone aicina tautu netrakot

Komentāri

Visticamākais, protesti pret ievēlēto Donaldu Trampu pamazām norims, jo vēlēšanās sakāvi cietušās Demokrātu partijas līderi mudinājuši savus atbalstītājus nesašķelt sabiedrību vēl vairāk un pieņemt Donaldu Trampu kā jauno valsts vadītāju. Par spīti tam, ka starp demokrātiem un republikāņiem ir būtiskas nesaskaņas, gan Klintone, gan pašreizējais prezidents Baraks Obama aicinājuši savus atbalstītājus cienīgi atzīt sakāvi un dot iespēju prezidentam Trampam.

“Es gribu, lai jūs atceraties – mūsu kampaņa nekad nebija par vienu cilvēku vai pat par vienām vēlēšanām – tā bija par valsti, ko mīlam – par to, lai Amerika būtu cerību pilna un augstsirdīga. Mēs tagad zinām, ka mūsu valsts ir sašķelta vairāk nekā mēs to domājām. Bet es joprojām ticu un ticēšu Amerikai, un, ja arī jūs ticat – tad mums ir jāpieņem rezultāti un jāskatās nākotnē. Donalds Tramps būs mūsu prezidents. Mums ir pienākums būt pret viņu atvērtiem un dot iespēju vadīt,” sacīja Klintone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgu viedokli pauda arī Obama.

“Pirmkārt, mēs neesam demokrāti vai republikāņi – visupirms mēs esam amerikāņi. Mēs visupirms esam patrioti. Mēs visi vēlamies vislabāko šai valstij. To es vakar dzirdēju Trampa frāzēs. To es dzirdēju, kad runāju ar viņu pa telefonu. Un mani tas iedrošināja. Valstij ir vajadzīga vienotības sajūta, likuma vara un cieņa vienam pret otru,” viņš norāda.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl