Viss par 25 pensiem – easyJet atver lēto cenu pārtikas veikalu

Komentāri
Viss par 25 pensiem – easyJet atver lēto cenu pārtikas veikalu
Foto: LETA/EPA

Zemo cenu aviokompānijas easyJet dibinātājs Stelioss Hadži-Joannu atvēris pirmo zemo cenu pārtikas veikalu easyFoodstore. Tas atrodas Londonas ziemeļdaļā, un visas preces tajā maksā tikai 25 pensus jeb 32 eirocentus gabalā.

Veikala atklāšana vakar piesaistīja milzu pūļus, cilvēki centās piekrāmēt iepirkumu maisus ar lētu pārtiku. Tomēr preču klāsts veikalā bija diezgan ierobežots – daži skeptiķi norādīja, ka zemeņu džems, majonēze un šokolādes cepumi par 25 pensiem gabalā noteikti nav pati veselīgākā izvēle.

Tomēr veikala pārstāvis norādīja, ka tie, kas vēlas, var atrast veselīgu pārtiku tirgū vai lielveikalos, taču šā veikala uzdevums nav kritizēt pircējus par viņu dzīvesveidu, bet gan pārdot lētu pārtiku. Izdevīgu piedāvājumu tīkotājiem gan būs jāpasteidzas – 25 pensu akcija beigsies martā, kad cenas tiks palielinātas līdz 50 pensiem par jebkuru preci.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl