Komentāri
Viss ir kluss, un valstī jūtama pastiprināta apsardze, stāsta Francijā dzīvojoša latviete
FOTO: SCANPIX

”Francijā rīts pēc terorakta iesākās drūmi, visi cilvēki klusi, pat nomākti. Kopējā noskaņa ļoti savāda, lai gan mani no Parīzes šķir pietiekami liels attālums, bet to, ka valstī izsludināta ārkārtas situācija, varēja just,” stāsta Francijā dzīvojoša latviete Līva.

”Pastiprināta apsardze, biju pa dienu ostas pilsētā, ostā bija armijas kara kuģis pietankojies. Viss bija tiešām kluss. Protams, dzīve iet uz priekšu, bet ir jūtamas sēras,” piebilst Līva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vakar biju koncertā, nebija liels, pilsētā Normandijā ar nosaukumu Saint-Lo, jā apsardzes bija pietiekami, ja esi ticis iekšā koncerta teritorijā, ārā vairs nelaida, visi palika iekšā.”

Līva stāsta, ka viņu pārņem ļoti dīvainas sajūtas, reizē skumjas un vēlme palīdzēt.

”Laukos viss vairāk vai mazāk mierīgi, tikai tā noskaņa. Viss ir tiešām klusi. Pārdomas, vai kas turpināsies, vai būs vēl uzbrukumi,” piebilst Līva.

Līva par notikušo uzzinājusi, ciemojoties pie paziņas, naktī saņemta informācija par teroraktu, tam sekojušas īsziņas no radiem un draugiem Latvijā: ”Vai ar mani viss kārtībā, jutos samulsusi un tikai tad īsti sapratu, kas ir noticis.”

Parīzes teroraktu upuru skaits sasniedzis 129, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainotie. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

Pasaule piemin šausminošajos teroraktos bojāgājušos!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl