Komentāri
Visa pasaule ar bažām vēro, ko Ziemeļkoreja iesāks ar savu nāvējošo raķeti
REUTERS/SCANPIX

Starptautiskās sabiedrības sašutumu izraisījuši Ziemeļkorejas plāni pasteidzināt tālas distances darbības raķetes izmēģinājumu.

Saskaņā ar Japānas un Dienvidkorejas amatpersonu teikto, raķetes starts varētu notikt jau rīt. Iepriekš Ziemeļkoreja bija darījusi zināmu, ka laika posmā no astotā līdz 25. februārim gatavojas palaist kosmosa raķeti, ar ko orbītā nogādāt “satelītu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo plānu asi kritizē ne tikai rietumvalstis, kas uzskata notiekošo par slēptu ballistiskās raķetes izmēģinājumu, – bažas izteikusi pat Ziemeļkorejas sabiedrotā Ķīna.

Tikmēr Dienvidkoreja ir paziņojusi, ka Phenjanai par to būs dārgi jāmaksā, bet Japāna jau apliecinājusi, ka notrieks jebkuru raķeti, kas nonāks tās gaisa telpā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl