Virves staigātājs grasās iet pa kustīgu panorāmas ratu

Komentāri
Virves staigātājs grasās iet pa kustīgu panorāmas ratu
Foto: AP/SCANPIX

Pārgalvīgais amerikāņu virves staigātājs Niks Valenda izziņojis nākamo triku – jau pēc trim nedēļām viņš plāno iekarot lielāko panorāmas ratu ASV.

Panorāmas rats, pa kuru Velenda plāno iet, trika laikā griezīsies. Valenda informējis, ka vienmēr meklē ko tādu, kas ne tikai maina viņu pašu, bet arī iedvesmo citus. Viņaprāt, jaunākais projekts šim mērķim atbilst perfekti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Orlando panorāmas rats ir lielākais šāds novērošanas rats visā ASV.

Orlando panorāmas ratu Valenda plāno iekarot 29. aprīlī. Šis triks būs neparasts arī ar to, ka pirms tam Valenda nebūs trenējies. Iepriekš viņš vienmēr izmēģina iešanu pa virvi ar vēja mašīnu palīdzību, bet šoreiz virve nebūs un 121 metrus augstās atrakcijas dublikāts, kur triku izmēģināt iepriekš nav iespējams.

Novembrī akrobāts laboja uzreiz divus pasaules rekordus – pa virvi šķērsojot Čikāgas upi, kā arī dodoties no viena debesskrāpja uz otru.

Pirmais viņa rekords bija par iešanu pa virvi ar visslīpāko nogāzi, bet otrais par pasaulē visaugstāko noieto posmu pa virvi ar aizsietām acīm.

Foto no iepriekšējiem Valendas gājieniem:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl