Komentāri

Vīrietis, kuru drošības dienesti turēja aizdomās par terorakta sarīkošanu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, nošauts Itālijā, Milānā, ziņo Reuters.

Šo ziņu pavēstīja Itālijas iekšlietu ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar īsu video, kas publicēts Itālijas medijā Panorama, vīrietis ielenkts īsi pirms saullēkta.

Pirms tam bija dažādas un pretrunīgas ziņas par meklēšanā izsludināto 24 gadus jauno tunisieti Aniss Amri. Piemēram, Dānijas policija Twitter ziņoja, ka vīrietis, kas atbilst viņa izskata aprakstam, bija redzēts Olborgas pilsētā, Dānijas ziemeļos. Tāpat viņš esot nofilmēts kādā mošejā Berlīnē, divas stundas notikušā uzbrukuma Ziemassvētku tirdziņam.

Foto

Video

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl