Komentāri
Vīrieši Viagru var iegādāties tikai ar dzīvesbiedres izziņu – šādu normu rosina ieviest ASV
Ilustratīvs foto: Courtney Rhodes/Flickr

Vīriešiem ASV Kentuki štatā, iespējams, būs nepieciešama dzīvesbiedres izziņa, lai iegādātos Viagru, kas uzlabo potenci.

Šādu likumu ierosinājusi kāda vietējā likumdevēja, lai “stiprinātu ģimenes vērtības”. Viņas nolūks ir padarīt erektīlās disfunkcijas ārstēšanai domātos medikamentus grūtāk pieejamus vīriešiem, liekot apmeklēt ārstu divreiz un tad uzrādot dzīvesbiedres izziņu, ka viņa ir informēta par plānoto Viagras iegādi. Tas esot nepieciešams, lai nodrošinātu, ka attiecīgais vīrietis stājas intīmās attiecībās tikai ar savu dzīvesbiedri, nevis citu personu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skeptiķi gan prognozē, ka likumprojekts, visticamāk, tiks noraidīts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl