Virgin kosmosa kuģis cietis katastrofu

1 komentārs
Virgin kosmosa kuģis cietis katastrofu
(Foto: LETA)

Uzņēmuma Virgin kosmosa kuģis Galactic’s SpaceShipTwo izmēģinājuma lidojuma laikā virs Kalifornijas piektdien cietis katastrofu.

Kosmosa kuģi, kurš joprojām bija izmēģinājuma fāzē, gaisā pacēla lielāks lidaparāts WhiteKnightTwo, kas pēc tam to atbrīvoja, lai izmēģinātu tā raķešdzinēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neilgi pēc tam, kad Galactic’s SpaceShipTwo uzsāka patstāvīgu lidojumu, lidojuma vadības centrs ziņoja, ka tam radusies novirze.

Galactic’s SpaceShipTwo parasti vada divi piloti. Tiek ziņots, ka viens no pilotiem gājis bojā, bet otram izdevies izglābties.

“Virgin” ir pionieris privātā kosmosa tūrisma jomā, un prognozēja, ka Galactic’s SpaceShipTwo savā pirmajā komerciālajā suborbitālajā lidojumā dosies tuvāko mēnešu laikā.

Kuģī bija paredzētas sešu pasažieru vietas, un biļetes uz dažas minūtes ilgo lidojumu suborbitālajā telpā, kas maksā 200 000 ASV dolāru, bija rezervējuši jau 500 cilvēku.

TOP komentāri

  • rieksts
    0 0 0

    rieksts

    Raketes ja kāda valsts palaiž bezpilotu,vienmēr ir cilvēku nonāvēšanu,jo tad tiek paceltas dažādas ierīces,lai uzlabotu kā vieglāk un ātrāk kur ko notriekt ,labi dara kad savlaicīģi uzspridzina, tā visas vajadzētu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl