Viņš bija reliģisks un ģimenisks cilvēks – tā radinieki raksturo Nicas teroristu

Pievienot komentāru
Viņš bija reliģisks un ģimenisks cilvēks – tā radinieki raksturo Nicas teroristu
FOTO: LETA

Atbildību par teroraktu Nicā, kura laikā tika noslepkavoti 84 cilvēki, uzņēmies teroristiskais grupējums Daesh.

Internetā publiskotā ziņojumā grupējums norāda, ka tā ir atriebība par Irākas un Sīrijas bombardēšanu. Tikmēr Francijas drošības dienesti aizturējuši četrus cilvēkus, kas bija saistīti ar masu slaktiņa īstenotāju.

Iespējams, četri policijas aizturētie piedalījušies terorakta plānošanā. Veiktas kratīšanas aizturēto dzīvesvietās, atsavināti mobilie telefoni un planšetes. Policijas aizturēšanas kamerā joprojām atrodas arī  paša terorista – Muhameda Lauedža Bulela – sieva.

Terorakta veicēja radinieki viņu raksturo kā ģimenisku un reliģisku cilvēku.

”Muhamedam bija darbs. Viņš ir mans brālēns. Deviņus gadus atpakaļ viņš devās uz Franciju, lai strādātu par šoferi. Viņam ir divas meitas un dēls. Viņš bija ticīgs. Es nespēju noticēt, ka viņš ir pastrādājis šādu masu slepkavību. Nekas iepriekš par to neliecināja,” stāsta terorista brālēns.

Tikmēr Francija un visa pasaule piemin asiņainā terorakta upurus.

Saistībā ar notikušo Francijā izsludinātas trīs dienu sēras. Jāpiebilst, ka šis ir jau trešais terorakts, kas Franciju satricinājis pēdējo 18 mēnešu laikā. Ārkārtas stāvoklis, kas izsludināts pērn 13. novembrī, pagarināts vēl uz trīs mēnešiem.

Video: