Komentāri

Krievija turpina sērot par 224 aviokatastrofā bojāgājušajiem tūristiem, kuri sestdien zaudēja savas dzīvības atceļā no Ēģiptes kūrorta. Šodien agrā rīta stundā lielākā daļa upuru mirstīgo atlieku tika nogādātas Sanktpēterburgas lidostā.

No Ēģiptes morga bojāgājušo ķermeņus uz lidostu nogādāja vakar vakarā, lai pēc tam jau ar speciālu reisu pirmdienas agrā rītā tie ierastos Sanktpēterburgas lidostā – galamērķī, ko atpūtnieki sestdien tā arī nesasniedza. Šodien pārvesta lielākā daļa – 144 no 224 bojāgājušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostā viņus sagaidīja ziedu klājiens, kas tur veidojies nu jau trīs dienas. Krievijas otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā šodien turpinās sēras, jo vairāk nekā puse upuru bija tieši Sanktpēterburgas iedzīvotāji.

Skaties foto:

“Tā ir traģēdija visai valstij. Šie cilvēki, kas lidoja mājās, pilni ar iespaidiem, gatavi dalīties ar saviem tuviniekiem. Un viss, ar ko viņi beigu beigās dalījās, ir šī traģēdija,” citēta tūriste no Kamčatkas, Jeļena Motuzko.

Sīnāja tuksnesī tikmēr turpinās atlūzu meklējumi. Krievijas izmeklētāji izvirzījuši trīs iespējamos katastrofas iemeslus – vai nu tā bijusi neliela, pasažiera mantās ievietota bumba, turbīnas izjukšana vai noguruma plaisas nesošajās konstrukcijās. Pēdējo no versijām aviokompānija gan noraida, sakot, ka sadalīties gaisā tehnisku ķibeļu dēļ lidmašīnai nav iespējams.

Vienlaikus par mazticamu versiju izmeklētāji uzskata lidmašīnas notriekšanu no zemes, uz ko īsi pēc katastrofas pretendēja teroristiskā organizācija Islāma valsts. Kļuvis skaidrs, – lai precīzi noteiktu avārijas cēloņus, ar melno kasti būšot par maz. Nākšoties atrast un no atlūzām atjaunot lidmašīnas aprises. Par notikušo satraukusies nupat krīzi pārdzīvojusī Ēģiptes tūrisma nozare, kurai Krievija ir lielākais klients.

Pagaidām nekas neliecina, ka traģēdija kūrortu dzīvi kā būtu ietekmējusi – atpūtnieki, tostarp joprojām vairums Krievijas pilsoņu, turpina baudīt Ēģiptes sauli.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl