Komentāri
Viņi varēja arī izdzīvot! Vilciens Indijā lielā ātrumā ietriecas ziloņu barā
Foto: Reuters / LETA

Pirmdien Indijas austrumos – aizsargāta meža teritorijā – vilciens ar teju četrreiz lielāku braukšanas ātrumu nekā atļauts ietriecās ziloņu barā, kurš tobrīd šķērsoja sliedes.

Vilciena mašīnists atļauto 32 kilometru stundā (20 jūdzes stundā) tobrīd traucās ar ātrumu virs 120 km/h (75 jūdzes stundā), to medijiem atklājis vietējais savvaļas dzīvnieku eksperts Višvažīts Mohantijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bojā gāja četru ziloņu bars – trīs pieaugušie un mazulis, vēstī “The New York Times”.

“Braucot ar šādu ātrumu, nav nekādu cerību, ka ziloņi būtu izdzīvojuši. Tā ir liela vardarbība,” norāda dzīvnieku eksperts, uzskatot, ka ir jāveic izmeklēšana.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl