“Viņi likās tiešām jauki puiši…” Tā par Parīzes teroristiem izsakās viņu kaimiņi

0 Komentāru
“Viņi likās tiešām jauki puiši…” Tā par Parīzes teroristiem izsakās viņu kaimiņi
Foto: Scanpix

Francijas drošības dienesti veikuši kratīšanu dzīvoklī, kurā dzīvojuši Parīzes teroraktos iesaistītie brāļi Brahims un Salahs Abdelsami. Dzīvesvietā atrastie planšetdatori un tālruņi varētu sniegt policijai pavedienus 26 gadus vecā Salaha Abdelsama meklēšanā.

Līdz šim starptautiskajā meklēšanā izsludināto sevišķi bīstamo teroristu nav izdevies atrast. Abu brāļu kaimiņi ir šokā par notikušo, jo līdz šim nekas nav liecinājis par abu puišu radikālismu.

”Viņi likās tiešām jauki puiši. Mēs esam satriekti par notikušo. Nekas neliecināja, ka viņi varētu būt islāmisti. Viņi bija ļoti labi ģērbti, pieklājīgi un gudri,” saka teroristu kaimiņš.

Skaties foto:

Pēc teroraktiem Francijā aizturēti vairāki desmiti cilvēku, konfiscēts iespaidīgs ieroču arsenāls, kā arī narkotikas. Noskaidrots arī izplānotājs Parīzē piedzīvotajam slaktiņam, kurā gāja bojā 129 cilvēki.

Tas ir pašreiz Sīrijā esošais 27 gadus vecais Abdelhamids Abaouds, marokāņu izcelsmes Beļģijas pilsonis, kurš iepriekš dzīvojis Briselē. Francijas varasiestādes par radikalizēšanos aizdomās turēto sarakstā iekļāvušas vairāk nekā 10 000 cilvēku.

0 Komentāru