Komentāri
Viļņas viesnīcā no narkotiku pārdozēšanas miris 30 gadus vecs latvietis
Foto: eric molina/Flickr

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā no heroīna pārdozēšanas miruši astoņi cilvēki, tostarp arī kāds Latvijas pilsonis.

Lietuvas mediji ziņo, ka visi bojāgājušie bija lietojuši heroīnu, kas iegādāts no vietējā čigānu tabora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtējā deva šiem narkomāniem izrādījusies liktenīga, jo bijusi krietni spēcīgāka nekā ierasts.

Pārdozējot Viļņas viesnīcā miris kāds 30 gadus vecs Latvijas pilsonis. Viņam heroīnu piegādājusi vietējā prostitūta. Atklājot, ka klients miris, sieviete aizmukusi, tomēr likumsargi viņu notvēruši. Prostitūta arī atklājusi narkotiku pārdevēju, ko izdevies aizturēt. Starp pārdozējušajiem narkomāniem bijis arī kāds Baltkrievijas smagā auto šoferis.

Izmeklētāji secina, ka pēdējā laikā samazinājies heroīna dīleru – starpnieku skaits, līdz ar to narkotikas bijušas “tīrākas” un saturējušas vairāk apreibinošās vielas, tātad bijušas spēcīgākas.

“Mums šķiet, ka čigāni nemaz nezināja par narkotiku stiprumu, kad tās tirgoja. Parasti koncentrācija nepārsniedz 70%. Pārējais sastāvs ir kaut kādi piemaisījumi. Šajos gadījumos piegāde norisinājās atsevišķi,” pauda Viļņas policijas pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl