Viļņā pēc piecu stundu tvarstīšanas aizturēts narkomāns ar Kalašņikova automātu

5 komentāri
Viļņā pēc piecu stundu tvarstīšanas aizturēts narkomāns ar Kalašņikova automātu
FOTO: Flickr

Piesaistot helikopteru, vismaz 3000 policistu, robežsargu un specvienību, pēc vairāku stundu meklēšanas izdevies notvert 1991. gadā dzimušo jaunieti, kurš Lietuvas policistam atņēma Kalašņikova automātu un aizbēga, vēsta Lietuvas medijs 15min.lt.

Meklēšana ilga vairāk nekā piecas stundas. 24 gadus vecais vīrietis nogādāts psihologu aprūpē.

Lietuvas mediji ziņo, ka jaunietis atrasts kāda nama kāpņu telpā. Viņu ievērojuši iedzīvotāji, kas nekavējoties ziņojuši policijai.

”Viņš ir arestēts. Konfiscēts arī ierocis ar 30 patronām,” informē amatpersonas.

Policija informē, ka 1991. gadā dzimušais Igors Molotkovs ir saslēgts rokudzelžos.

Tiek ziņots, ka policija vīrieti aizturējusi saistībā ar administratīvo pārkāpumu. Pēc aizturēšanas viņš kļuvis agresīvs un vienam no policijas darbiniekiem atņēmis Kalašņikova ieroci. Notikušā apstākļus noskaidros dienesta izmeklēšana.

Amatpersonas aicina iedzīvotājus neiziet no mājām un neatvērt durvis nepazīstamiem cilvēkiem, bet, ieraugot bruņoto vīrieti, ziņot policijai, zvanot pa tālruni 112.

Meklēšanas operācijā, kas notiek Viļņas mikrorajonos, iesaistīti 3000 policisti, ugunsdzēsēji, kinologi ar suņiem un apsardzes darbinieki. Policija norobežojusi vairākus mikrorajonus, un slēgta satiksme.

Policija skaļruņos aicina viņu doties laukā, bet nav ziņu, ka ar viņu būtu izdevies nodibināt jebkādus kontaktus.

Amatpersonas atklāj, ka meklēšana turpināsies visu nakti. Meklēšanas darbos iesaistīts ar termovizoru aprīkots helikopters, kurš Viļņas apkaimi pārlūko no augšas.

Iepriekš operatīvo dienestu darbinieki bija aplenkuši kādu nepabeigtu jaunbūvi un skaļruņos aicināja izbēgušo doties laukā, bet vēlāk, pārbaudot ēku, noskaidrojās, ka tur viņa nav.

Policija aicina nemēģināt šo cilvēku aizturēt saviem spēkiem, jo saņemta informācija, ka vienā no Viļņas rajoniem jaunieši gatavojoties pārmeklēt vietas, kur viņš varētu slēpties.

Netiek izslēgts, ka jaunietis varētu mēģināt šķērsot Lietuvas robežas, tāpēc robežu tuvumā mobilizēti simtiem policistu un robežsargu.

Kalašņikova ieroči Lietuvas policistiem tika izdalīti pēc terora uzbrukumiem Parīzē, kuros dzīvību zaudēja 132 cilvēki, bet vēl vairāk nekā 350 ievainoti.

5 komentāri