Krievijas anektētā Krima jau otro dienu ir bez elektrības

Komentāri
Krievijas anektētā Krima jau otro dienu ir bez elektrības
Foto: Scanpix

Elektroenerģijas padeve pārtrūka, jo Ukrainas Hersonas apgabalā naktī uz svētdienu uzspridzināti divi maģistrālo elektrolīniju balsti. Pa šīm līnijām ar elektroenerģiju tika apgādāta ne tikai Krima, bet arī aptuveni 40% Ukrainas Hersonas un Nikolajevas apgabalu teritorijas.

Jau iepriekš bija bojātas vēl divas līnijas. Naktī uz svētdienu pilnīgā tumsā palika gandrīz divi miljoni Krimas iedzīvotāju. Šobrīd saspridzinātās elektrolīnijas tiek atjaunotas, bet elektrība Krimas iedzīvotājiem tiek piegādāta, izmantojot rezerves avotus, kas gan spēj nodrošināt tikai daļu nepieciešamā elektrības daudzuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainas mediji ziņo, ka Krimā veidojas milzīgas rindas pie benzīntankiem pēc degvielas, pie bankomātiem pēc naudas un veikalos pēc maizes. Puse veikalu gan ir slēgta, bet tur, kur elektrības padevi izdevies nodrošināt, cilvēki steidz iepirkt benzīna ģeneratorus, kabatas lukturīšus un sveces.

Skaties foto:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl