Viens no Ukrainā notriektās lidmašīnas pasažieriem paspējis uzvilkt skābekļa masku

0 Komentāru
Viens no Ukrainā notriektās lidmašīnas pasažieriem paspējis uzvilkt skābekļa masku
FOTO: LETA

Nīderlandes ārlietu ministrs Franss Timmermanss nācis klajā ar paziņojumu, ka viens no 298 cilvēkiem, kuri gāja bojā Ukrainas austrumos notriektās Malaizijas lidmašīnas katastrofā, paspējis uzvilkt skābekļa masku. Viņš atzinis, ka šis fakts norāda, ka pasažieri nav gājuši bojā acumirklī.

Ministrs, uzstājoties ANO drošības padomes sēdē, raksturoja šausmas, ko pēdējos dzīves mirkļos piedzīvojuši pasažieri. Savukārt vairāki eksperti uzskata, ka pasažieri gājuši bojā acumirklī.

Malaizijas lidsabiedrības pasažieru lidmašīna nogāzusies Austrumukrainā pēc tam, kad tai gaisā, domājams, trāpījuši “daudzi augstas enerģijas objekti”, teikts Nīderlandes izmeklēšanas komisijas provizoriskajā ziņojumā.

Kā liecina lidmašīnas atlūzu fotogrāfijas, lidaparāts sacaurumots vairākās vietās no ārpuses, kā rezultātā lidmašīna, atrodoties debesīs virs Austrumukrainas, sadalījusies vairākās daļās. Izmeklētāji nav atraduši nekādas liecības tam, ka lidaparāts būtu avarējis tehnisku problēmu vai apkalpes kļūdu dēļ, teikts ziņojumā.
0 Komentāru