Komentāri

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans paziņojis, ka viens no brāļiem teroristiem pašnāvniekiem Ibrahims el Bakrauī iepriekš tika aizturēts Turcijā un deportēts uz Beļģiju.  Erdogans arī paziņojis, ka par spīti Turcijas brīdinājumiem Beļģijas drošības dienesti viņu atbrīvojuši.

“Viens no Briseles teroristiem tika aizturēts jau 2015. gada jūnijā. Neskatoties uz mūsu brīdinājumu, ka šī persona ir ārvalstu terorists, Beļģijas varas iestādes nevarēja atrast viņa saikni ar terorismu,” pauda Erdogans.

Jau vēstījām, ka Beļģija noskaidrojusi, ka teroraktus Briseles lidostā un metro sarīkojuši divi brāļi, kuri iepriekš bijuši policijas redzeslokā. Halids un Ibrahims el Bakrauī identificēti pēc viņu pirkstu nospiedumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas redzeslokā šobrīd ir vēl viens vīrietis, kura somā lidostā esot bijis vislielākais spridzeklis un kurš šobrīd vēl bēguļo. Viņa meklēšanā iesaistīti vērienīgi drošības spēki.

Otrdien teroristu pašnāvnieku sarīkotos sprādzienos dzīvību zaudēja 31 cilvēks, bet ievainoti vēl vismaz 270. Vairāku veselības stāvoklis tiek raksturots kā kritisks. Tāpēc bojāgājušo skaits varētu turpināt pieaugt.

Atbildību par notikušo uzņēmies teroristu grupējums Daesh.

Foto – sēras un drošības pasākumi Briselē:

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl