Komentāri
Viens no aizturētajiem atzinis savu līdzdalību Ņemcova slepkavībā
(Foto: LETA)

Viens no Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības lietā aizturētajiem – Zaurs Dadajevs – atzinis savu līdzdalību šajā noziegumā. Tiesa viņam kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu līdz 28.aprīlim.

“Dadajeva vainu apstiprina viņa liecības,” paziņojusi Maskavas Basmannijas rajona tiesas tiesnese. Krievijas mediji iepriekš vēstīja, ka Dadajevs dienējis Krievijas Iekšlietu ministrijas iekšējā karaspēka 46.atsevišķās operatīvās brigādes bataljonā Sever.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrots arī, ka 2006.gadā minētā bataljona seržants ar tādu pašu vārdu un uzvārdu ar Krievijas prezidenta dekrētu apbalvots ar ordeni par vīrišķību. Nav gan nosakāms, vai šis cilvēks ir tas pats Ņemcova lietā aizturētais Dadajevs vai tikai viņa vārdabrālis.

Iepriekš paziņots, ka Ņemcova slepkavības lietā aizturēti četri cilvēki – Zaurs Dadajevs, brāļi Anzors un Šagids Gubaševi un vēl viens vīrietis, kas nozieguma brīdī, iespējams, atradies mašīnā līdzās Dadajevam.

Svētdienas rītā parādījās informācija, ka sestdien vakarā Čečenijas galvaspilsētā Groznijā policijas aplenkumā uzspridzinājies cilvēks, kas arī turēts aizdomās par līdzdalību šajā slepkavībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl