4 komentāri
Vienpusēji pasludināto Katalonijas neatkarību Latvija neatzīs
AP/LETA

Vienpusēji pasludināto Katalonijas neatkarību Latvija neatzīs, tas teikts Latvijas Ārlietu ministrijas izplatītajā Latvijas valsts oficiālajā nostājā saistībā ar notikumiem Spānijā, Katalonijas autonomajā apgabalā.

Kā uzsvērts paziņojumā, arī pēdējie notikumi nemaina Latvijas valdības nostāju Katalonijas jautājumā, – tas ir Spānijas iekšējs jautājums, kas jārisina saskaņā ar Spānijas likumiem un Konstitūciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Ārlietu ministrija paziņojumā pauž cerību, ka Katalonijas jautājums tiks atrisināts dialoga ceļā Spānijas Konstitūcijas ietvaros.

“Latvijai ar Spāniju ir ciešas divpusējās attiecības, un Spānija ir Latvijas sabiedrotā ES un NATO, kā arī citās starptautiskās organizācijās. Spānija ir demokrātiska, likuma varu respektējoša valsts. Tāpēc situācija ir jārisina, ievērojot dalībvalsts un ES atbilstošo normatīvo regulējumu,” tā norādīts Latvijas oficiālajā pozīcijā.

Jau vēstīts, ka Katalonijas parlaments 27. oktobrī pasludinājis reģiona neatkarību no Spānijas, ziņo pasaules mediji. ”Par” nobalsojuši 72 deputāti, bet ”pret” – desmit, bet divi – atturējās.

TOP komentāri

  • Humoriņš
    +3 +3 0

    Humoriņš

    Protams,ka neatzīs,eiropa tak visus politiķus tā vai citādi jau nopirkusi.Un vēl bailes spiež,ja nu arī pret sīko Latviju piemēros sankcijas,ja nu nedos finansējumus,ja nu nenāks palīgā krievu iebrukuma gadījumā...Tik politiķi neaizdomājas,ja arī kaut kas notiks,mūs tikpat pārdos mums pašiem nezinot.Cieņu izraisa ciets mugurkauls un pārliecība,nevis klanīšanās un bailes.
  • cinitajs
  • molberts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl