Vienojas par demilitarizētas zonas izveidi Ukrainā

Komentāri
Vienojas par demilitarizētas zonas izveidi Ukrainā
FOTO: LETA ()

Ukraina un Maskavas atbalstītās bruņotās bandas naktī uz sestdienu parakstījušas vienošanos par demilitarizētas buferzonas izveidi valsts austrumos.

Vienošanās panākta pēc septiņas stundas ilgajām sarunām, kas notika Baltkrievijas galvaspilsētā un beidzās sestdien plkst.2.30. “Mēs esam parakstījuši memorandu,” žurnālistiem paziņoja bijušais Ukrainas prezidents Leonīds Kučma, kurš sarunās pārstāvēja Kijevu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

uzhmaSaskaņā ar deviņu punktu vienošanos abas puses piekritušas atvilkt visus smagos ieročus vismaz 15 kilometru attālumā no frontes līnijas, tādējādi izveidojot vismaz 30 kilometrus platu demilitarizēto zonu. Panākta arī vienošanās par visu ārvalstu bruņoto formējumu izvešanu no Ukrainas teritorijas, pavēstīja Kučma.

Viņš piebilda, ka abas puses arī piekritušas Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotāju misijas lomas palielināšanai Ukrainas un Krievijas robežas uzraudzībā.

Savukārt Krievijas vēstnieks Ukrainā Mihails Zurabovs, kurš līdz ar EDSO pārstāvjiem arī piedalījās sarunās, pavēstīja, ka abas puses vienojušās par esošās frontes līnijas demarkāciju.

Vienošanās stāsies spēkā tuvāko 24 stundu laikā.

Tikmēr Krievijas atbalstīto bruņoto bandu līderi pēc sarunām paziņojuši, ka esot gatavi līdz turpmākajam atlikt sarunas par viņu sagrābto teritoriju statusu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl