Komentāri
Vienas nakts laikā separātisti 20 reizes apšauda Doņeckas lidostu
Foto: AFP / LETA

Ukrainas austrumos nerimst apšaudes starp prokrieviskajiem separātistiem un Ukrainas armiju.

Pagājušajā naktī prokrieviskie kaujinieki vairāk nekā 20 reizes apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas stratēģiski svarīgās Doņeckas lidostas apkaimē un ciemu, kas atrodas Mariupoles tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek ziņots, ka Krievija palielina savu militāro klātbūtni Ukrainā un spēku izvešanas vietā turpina iesūtīt jaunas Krievijas armijas vienības.

Tikmēr ANO cilvēktiesību biroja jaunākā statistika liecina, ka bojāgājušo skaits konfliktā Ukrainas austrumos pārsniedzis 6400 cilvēkus un gandrīz 16 000 tūkstoši cilvēku tikuši ievainoti, bet vairāk nekā miljons no Ukrainas austrumiem devušies bēgļu gaitās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl