1 komentārs
“Viegla Breksita” varianta nebūs – vienīgā alternatīva ir to neīstenot, apliecina Tusks

Lielbritānijai nebūs iespēju pamest Eiropas Savienību vieglā ceļā, saglabājot vairākas dalībvalsts privilēģijas. Tā paziņojis Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks.

Pretēji vairāku politiķu spekulācijām par Lielbritānijas iespējām no Eiropas Savienības aiziet, uzstādot stingrus imigrācijas likumus, bet tai pašā laikā paliekot vienotajā tirgus sistēmā, Tusks kā vienīgo vieglo alternatīvu piedāvājis: “Brexit” nemaz neīstenot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es uzskatu, ka ir bezjēdzīgi spekulēt par “vieglo Breksitu”. Vienīgā reālā alternatīva “smagajam Breksitam” ir Breksitu neīstenot. Pat ja šodien teju neviens netic šādai varbūtībai,” norāda Tusks.

Eiropadomes prezidents uzsvēris centienus aizsargāt pārējo 27 bloka valstu intereses, taču atgādinājis, ka Brexit darījums, kurš patiks visiem, visticamāk, netiks īstenots.

TOP komentāri

  • emīls 1
    0 0 0

    emīls 1

    Putiniešiem Finks atgādina-Kas pie mums ar Ieročiem nāks...no Ieročiem arī aizies bojā! Finks arī- Un kas vēl šeit aizkavējušies-lai pasteidzas ...mums Viņu ...izveidotais HAOSS... jau ir piegriezies līdz ūkai....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl