1 komentārs
“Viegla Breksita” varianta nebūs – vienīgā alternatīva ir to neīstenot, apliecina Tusks

Lielbritānijai nebūs iespēju pamest Eiropas Savienību vieglā ceļā, saglabājot vairākas dalībvalsts privilēģijas. Tā paziņojis Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks.

Pretēji vairāku politiķu spekulācijām par Lielbritānijas iespējām no Eiropas Savienības aiziet, uzstādot stingrus imigrācijas likumus, bet tai pašā laikā paliekot vienotajā tirgus sistēmā, Tusks kā vienīgo vieglo alternatīvu piedāvājis: “Brexit” nemaz neīstenot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es uzskatu, ka ir bezjēdzīgi spekulēt par “vieglo Breksitu”. Vienīgā reālā alternatīva “smagajam Breksitam” ir Breksitu neīstenot. Pat ja šodien teju neviens netic šādai varbūtībai,” norāda Tusks.

Eiropadomes prezidents uzsvēris centienus aizsargāt pārējo 27 bloka valstu intereses, taču atgādinājis, ka Brexit darījums, kurš patiks visiem, visticamāk, netiks īstenots.

TOP komentāri

  • emīls 1
    0 0 0

    emīls 1

    Putiniešiem Finks atgādina-Kas pie mums ar Ieročiem nāks...no Ieročiem arī aizies bojā! Finks arī- Un kas vēl šeit aizkavējušies-lai pasteidzas ...mums Viņu ...izveidotais HAOSS... jau ir piegriezies līdz ūkai....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl