Vidusjūrā turpina meklēt EgyptAir lidmašīnas melnās kastes

Komentāri
Vidusjūrā turpina meklēt EgyptAir lidmašīnas melnās kastes
FOTO: LETA

Meklējot Vidusjūrā iekritušās pasažieru lidmašīnas lidojuma ieraksta ierīces jeb tā dēvētās melnās kastes, Ēģipte plāno izmantot zemūdeni.

Zemūdene, kas spēj darboties līdz 3000 metru dziļumam, jau devusies ceļā, to paziņojis Ēģiptes prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa teiktā, izmeklēšanā joprojām nav skaidras versijas par lidmašīnas katastrofas cēloņiem.

Ēģiptes civilās aviācijas ministrs iepriekš izteicās, ka “teroristu uzbrukums” ir ticamāks avārijas cēlonis nekā tehniskas kļūmes rašanās, tomēr prezidents norādījis, ka “iespējamas visas teorijas” un nevar apstiprināt nevienu atsevišķu versiju.

To pašu pēc tikšanās ar aviokatastrofas upuru tuviniekiem paziņojis arī Francijas ārlietu ministrs. Aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīna “Airbus” ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes uz Kairu trešdienas naktī un vēlāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem.

Līdz šim atrastas dažas lidmašīnas atlūzas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl