Komentāri
Vidusjūrā atrastās lidmašīnas atlūzas, visticamāk, nepieder EgyptAir lidmašīnai
FOTO: LETA

Vidusjūrā turpinās vērienīgi pazudušās aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas meklēšanas darbi. Grieķijas amatpersonas paziņojušas, ka vakar Vidusjūrā atrastās lidmašīnas atlūzas, glābšanas vestes un plastmasas, visticamāk, nepieder EgyptAir pasažieru lidmašīnai.

Meklēšanas darbos iesaistīti plaši Ēģiptes, Grieķijas, Francijas, kā arī britu karakuģi un aviācijas spēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar vakarā mediji un amatpersonas sniedza pretrunīgu informāciju par Vidusjūrā lidmašīnas avārijas zonā pamanītajiem un atrastiem priekšmetiem.

Tomēr nav apstiprināts, ka atrastie būtu pazudušās lidmašīnas materiāli. Šobrīd tiek veikta izmeklēšana, lai atrastās atlūzas identificētu.

Atlūzas atrastas netālu no Grieķijai piederošās Karpatas salas. Tikmēr atbildīgās amatpersonas paziņojušas, ka ir pāragri apgalvot, ka visi lidmašīnas pasažieri un apkalpe ir miruši.

EgyptAir pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes trešdienas naktī un pēcāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem.

Ēģiptes amatpersonas izteikušas versiju, ka, visticamāk, noticis terorakts, jo lidmašīna īsi pirms ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā veikusi straujus manevrus, pēc kuriem tā sākusi zaudēt augstumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl