Komentāri
Vidusjūrā atrastās lidmašīnas atlūzas, visticamāk, nepieder EgyptAir lidmašīnai
FOTO: LETA

Vidusjūrā turpinās vērienīgi pazudušās aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas meklēšanas darbi. Grieķijas amatpersonas paziņojušas, ka vakar Vidusjūrā atrastās lidmašīnas atlūzas, glābšanas vestes un plastmasas, visticamāk, nepieder EgyptAir pasažieru lidmašīnai.

Meklēšanas darbos iesaistīti plaši Ēģiptes, Grieķijas, Francijas, kā arī britu karakuģi un aviācijas spēki.

Vakar vakarā mediji un amatpersonas sniedza pretrunīgu informāciju par Vidusjūrā lidmašīnas avārijas zonā pamanītajiem un atrastiem priekšmetiem.

Tomēr nav apstiprināts, ka atrastie būtu pazudušās lidmašīnas materiāli. Šobrīd tiek veikta izmeklēšana, lai atrastās atlūzas identificētu.

Atlūzas atrastas netālu no Grieķijai piederošās Karpatas salas. Tikmēr atbildīgās amatpersonas paziņojušas, ka ir pāragri apgalvot, ka visi lidmašīnas pasažieri un apkalpe ir miruši.

EgyptAir pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes trešdienas naktī un pēcāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem.

Ēģiptes amatpersonas izteikušas versiju, ka, visticamāk, noticis terorakts, jo lidmašīna īsi pirms ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā veikusi straujus manevrus, pēc kuriem tā sākusi zaudēt augstumu.

Lasi vēl