Komentāri
Videonovērošanas kameras fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas sprādziena sarīkotāju
FOTO: SCANPIX

Videonovērošanas kameras ir fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas  sprādziena sarīkotāju, kurš vagonā atstājis portfeli ar tajā esošo spridzekli.

Krievijas tīmekļa mediji jau publiskojuši iespējamā aizdomās turamā fotogrāfiju, taču attēla kvalitāte ir ļoti slikta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan oficiāli nav zināms, vai attēlā redzamā tiek turēta aizdomās par sprādziena sarīkošanu.

Atgādinām, ka vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien noticis sprādziens, kurā nogalināti vismaz 11 cilvēki, bet vēl vismaz 50 cilvēki ievainoti.

Sākotnēji tika saņemtas pretrunīgas ziņas par vienu vai par diviem sprādzieniem, kas notikuši uz vienas no Sanktpēterburgas metro līnijām, taču Krievijas izmeklēšanas komiteja oficiāli paziņojusi, ka bijusi tikai viena eksplozija.

Savukārt Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja apstiprinājusi, ka sprādziens noticis uz tā dēvētās zilās līnijas pie Stacijas “Sadovaja”, vilcienam veicot pārbraucienu starp stacijām “Tehnoloģiskais institūts” un “Sennaja laukums”.

Tajā pašā laikā tiek ziņots, ka metro atrasts vēl viens neeksplodējis spridzeklis. Tas uziets stacijā “Sacelšanās laukums”, un to sapieri sākuši neitralizēt.

Saistībā ar notikušo Krievijā izsludinātas trīs dienu sēras.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl