Komentāri
Videonovērošanas kameras fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas sprādziena sarīkotāju
FOTO: SCANPIX

Videonovērošanas kameras ir fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas  sprādziena sarīkotāju, kurš vagonā atstājis portfeli ar tajā esošo spridzekli.

Krievijas tīmekļa mediji jau publiskojuši iespējamā aizdomās turamā fotogrāfiju, taču attēla kvalitāte ir ļoti slikta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan oficiāli nav zināms, vai attēlā redzamā tiek turēta aizdomās par sprādziena sarīkošanu.

Atgādinām, ka vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien noticis sprādziens, kurā nogalināti vismaz 11 cilvēki, bet vēl vismaz 50 cilvēki ievainoti.

Sākotnēji tika saņemtas pretrunīgas ziņas par vienu vai par diviem sprādzieniem, kas notikuši uz vienas no Sanktpēterburgas metro līnijām, taču Krievijas izmeklēšanas komiteja oficiāli paziņojusi, ka bijusi tikai viena eksplozija.

Savukārt Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja apstiprinājusi, ka sprādziens noticis uz tā dēvētās zilās līnijas pie Stacijas “Sadovaja”, vilcienam veicot pārbraucienu starp stacijām “Tehnoloģiskais institūts” un “Sennaja laukums”.

Tajā pašā laikā tiek ziņots, ka metro atrasts vēl viens neeksplodējis spridzeklis. Tas uziets stacijā “Sacelšanās laukums”, un to sapieri sākuši neitralizēt.

Saistībā ar notikušo Krievijā izsludinātas trīs dienu sēras.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl