Komentāri
Videonovērošanas kameras fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas sprādziena sarīkotāju
FOTO: SCANPIX

Videonovērošanas kameras ir fiksējušas iespējamo Sanktpēterburgas  sprādziena sarīkotāju, kurš vagonā atstājis portfeli ar tajā esošo spridzekli.

Krievijas tīmekļa mediji jau publiskojuši iespējamā aizdomās turamā fotogrāfiju, taču attēla kvalitāte ir ļoti slikta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan oficiāli nav zināms, vai attēlā redzamā tiek turēta aizdomās par sprādziena sarīkošanu.

Atgādinām, ka vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien noticis sprādziens, kurā nogalināti vismaz 11 cilvēki, bet vēl vismaz 50 cilvēki ievainoti.

Sākotnēji tika saņemtas pretrunīgas ziņas par vienu vai par diviem sprādzieniem, kas notikuši uz vienas no Sanktpēterburgas metro līnijām, taču Krievijas izmeklēšanas komiteja oficiāli paziņojusi, ka bijusi tikai viena eksplozija.

Savukārt Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja apstiprinājusi, ka sprādziens noticis uz tā dēvētās zilās līnijas pie Stacijas “Sadovaja”, vilcienam veicot pārbraucienu starp stacijām “Tehnoloģiskais institūts” un “Sennaja laukums”.

Tajā pašā laikā tiek ziņots, ka metro atrasts vēl viens neeksplodējis spridzeklis. Tas uziets stacijā “Sacelšanās laukums”, un to sapieri sākuši neitralizēt.

Saistībā ar notikušo Krievijā izsludinātas trīs dienu sēras.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl