2 komentāri

Vairākas šā brīža starptautiskās aktualitātes šodien apsprieduši Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Romas pāvests Francisks.

Tikšanās noritēja Vatikānā, kur Valsts prezidents ieradies vizītē pie Svētā Krēsla. Kā ziņo prezidenta preses centrs – tikšanās laikā pārrunāta vērtību nozīme mūsdienu sabiedrībā, kas sastopas ar dažādiem izaicinājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat apspriestas arī starptautiskās aktualitātes. Valsts prezidents un pāvests Francisks bijuši vienisprātis par nepieciešamību aktīvai rīcībai vides aizsardzības jomā un klimata izmaiņu novēršanā.

Viņa Svētība uzaicināts arī apmeklēt Latviju valsts simtgades svinības ietvaros.

Vējonis norādījis, ka pāvesta vizītei būtu liela nozīme ekumēniskās sadarbības kontekstā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl