Video un foto: Krimā turpinās spēcīgi plūdi; Jaltas ielas pat pārvērtušās par upēm

3 komentāri
Video un foto: Krimā turpinās spēcīgi plūdi; Jaltas ielas pat pārvērtušās par upēm
TASS/SCANPIX

Krimā piedzīvoti spēcīgi plūdi – ciklons, kas pirmo reizi skāra pussalas austrumu daļu, tagad ir pārvietojies uz dienvidiem un skāris Jaltu, vēsta “Znak.com”.

Pilsētas ielas patlaban ir pārvērtušās par upēm un Jaltas vadība aicina vietējos iedzīvotājus palikt mājās.

“Peldēsim. Ar deputātiem braucam pa pilsētu. Atbildīgie dienesti ir iesaistīti, bet ūdens ir daudz,” “Facebook” rakstīja Jaltas administrācijas vadītāja Janina Pavļenko.

Viņa raksta, ka viena no vietējām upēm – Vodopadnaja – pārplūdināja krastus, kā rezultātā “visas pārbrauktuves ir applūdušas”.

Amatpersona sociālajos tīklos ievietojušas arī vairākus videoklipus, kuros var redzēt ūdens pārpludinātas ielas un cilvēkus laivās vai uz pūšļiem.

Krimā Ārkārtas situāciju ministrijas galvenā departamenta preses dienesta darbinieks aģentūrai “Interfax” paudis, ka departaments vēl nav saņēmis informāciju par nopietniem incidentiem Jaltā lietusgāzes dēļ.

Ciklons ceturtdien, 17. jūnijā, piemeklēja Krimas austrumus, kur vienā no pilsētām nolija pat divu mēnešu nokrišņu norma, kā arī applūda simtiem māju un automašīnu, taču, par laimi, upuru nebija.

Visā Krimas pussalā 17. un 18. jūnijā ticis izsludināts vētras brīdinājums spēcīgu lietavu un stiprā vēja dēļ.

3 komentāri