VIDEO: Ukrainas parlamentā deputāti izvicina dūres ar premjerministru

Komentāri

Traģikomiska situācija piektdien izvērtās Ukrainas parlamenta sēdē – brīdī, kad uzstājās valsts premjerministrs, viņu no tribīnes nonesa prezidenta Petro Porošenko partijas deputāts. Tā rezultātā starp vairākiem deputātiem izcēlās kautiņš. Domstarpības radušās, jo politiķi un iedzīvotāji ir neapmierināti ar valdības darbu.

Kautiņš izcēlās brīdī, kad premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks uzstājās parlamenta priekšā ar savu ikgadējo uzrunu. Ziņojuma laikā deputāts Oļegs Barna piegāja pie Jaceņuka, iedeva premjeram sarkanu rožu pušķi un spēcīgā tvērienā nonesa viņu no tribīnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam dūru vicināšana sākās starp Jaceņuka pārstāvēto Tautas fronti un prezidenta Petro Porošenko partiju. Jaceņukam tiek pārmesta neizdarība. Tam gan premjerministrs negrib piekrist, sakot, ka viena svarīga lieta gan ir paveikta – Ukraina vairs nav atkarīga no Krievijas gāzes.

Kamēr tautas priekšstāvji strīdējās parlamenta iekštelpās, pie tā ārdurvīm pulcējās protestētāji, mudinot atlaist valdību.

Skaties foto!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl