VIDEO: Tūristu ceļš krustojas ar lāceni, kas izvedusi pastaigā savus mazuļus

3 komentāri

Kādai tūristu grupai ar izbīli beigusies pastaiga Jeloustounas Nacionālajā parkā ASV. Vēlme iepazīt dabu vainagojās ar tikšanos, kas viņu atmiņā paliks uz ilgu laiku…

Tūristu grupa, bruņojusies ar fotoaparātiem un kamerām, bija devusies uz Montanas štatu ASV, lai baudītu gleznainās Jeloustounas Nacionālā parka ainavas. Taču netālu no tilta, kur bija atstātas automašīnas, tūristi satika kādu melno lāceni ar trim lācēniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lāči nedeva ceļu tūristiem un uzfilmētajā video ir acīmredzams, ka tā vietā lāču ģimene aktīvi pavadīja nelūgtos viesus ārpus savām mājām! :)

Daži tūristi gan atļāvās uz brīdi nepaklausīt gida rīkojumam bez panikas mierīgā, bet ātrā gaitā doties atpakaļ uz automašīnām.

Interesanti, ka cilvēku vēlme iemūžināt parka bīstamākos iemītniekus bija lielāka par dabisko instinktu glābt savu ādu.

Amerikas melnie lāči ir mazāki par brūnajiem, taču var būt ļoti bīstami plēsēji, jo ir ļoti spēcīgi. Šie dzīvnieki kā nieku var pacelt vairāk nekā 100 kilogramu smagu klints gabalu.

Skaties video!

TOP komentāri

 • meitene
  +1 +1 0

  meitene

  diez vai latviskais stulbums ir citādāks nekā amerikāņu. ļoti jāšaubās. stulbumam nav ne dzimuma un tautības, tāpat kā labsirdībai un gudrībai. nekur un nekad nevar iztikt bez naida kurināšanas tautību un rasu dēļ ? vai nekad nekļūsim gudrāki šajā jautājumā, Gint Berg?
 • Eiforija
  0 0 0

  Eiforija

  Cilvēku stulbumam nav robežā.....ja lācis būtu, kaut ko izdarījis cilvēkam, kas būtu vainīgs? Protams, ka lācis - jo redz - cilvēks tak var darīt visu!!!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl