Komentāri

Lai pārbaudītu jauno kameru, kas ir nonākusi Starptautiskajā Kosmosa stacijā – astronauti veica neparastu triku ar ūdeni. Krāšņo eksperimentu astronauti iemūžināja jaunajā kamerā.

Ūdens burbuļos pētnieki ievietoja burbuļojošas tabletes, kas ūdeni iekrāsoja dažādās krāsās un sākotnējā burbuļa iekšienē radīja daudz mazu, jaunu burbulīšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Videokamera ir spējīga uzņemt video ar četras reizes lielāku izšķirtspēju nekā parastās augstas izšķirtspējas kameras. Jaunā kamera tika iegādāta eksperimentu vajadzībām.

Video!

Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija jeb saīsinājumā NASA skaidro, ka augstākas izšķirtspējas attēli sniedz daudz vairāk informācijas eksperimentu gaitā.

Starptautiskajā Kosmosa stacijā kopš tās pirmsākumiem veic daudz un dažādus eksperimentus. Gravitācijas stāvoklis būtiski maina to, kā uzvedās šūnas un mazie organismi, tāpat stacijā tiek pētīti nākotnes materiāli, kas varētu būt vajadzīgi tālākajām misijām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl