Komentāri

Izteikties par dienas galveno pasaules notikumu – vēlēšanu iznākumu ASV – trešdien steidza teju ikviens sociālo tīklu lietotājs, un arī LNT Ziņu dienests palūkojās, kāda bijusi ļaužu reakcija.

Pamatīgu kritikas devu saņēma sociologi, kas ļoti droši bija prognozējuši, ka ASV vēlēšanās uzvarēs Hilarija Klintone.

Latviešu matemātiķis, profesors Andris Ambainis Twitter tīklā norāda, to “varētu izmantot kā uzskatāmu piemēru statistikas kursā, tēmā “Smagas kļūdas modeļu veidošanā””.

Kādā karikatūrā par vēlēšanu iznākumu sacīts, ka Hilarija nu ir “pārTrampota”.

Izteikti arī salīdzinājumi, ka datumi ar skaitļiem 9 un 11 Amerikai ir liktenīgi – gan 11. septembris, gan 9. novembris.

Pārveidots arī Donalda Trampa kampaņas galvenais sauklis “Make America Great Again” jeb “padarīsim Ameriku atkal varenu”.  Tagad izskan arī “Make America Vote Again”, tas ir, “liksim Amerikai balsot atkal”.

Līdzīga noskaņa valdīja arī Lielbritānijā pēc Brexit balsojuma. Respektablajā NewYorker pēc Brexit rezultātu paziņošanas bija raksts par to, ka kāds Londonas Ziemeļu daļas bāra īpašnieks raizējies, ka ar Brexit rezultātu briti palikuši bez sava iecienītākā sporta veida – salīdzināt, cik daudz gudrāki viņi ir par amerikāņiem. Šī bāra īpašnieks pats sevi arī papildināja, mierinot, ka sagaidīsim novembri, kad ASV būs vēlēšanas…

Jāatzīst, ka filmas Viens pats mājās fani Ziemassvētku laika tradicionālo filmu nekad vairs nespēs uztvert tādu kā līdz šim… Video iespējams uzzināt – kāpēc.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl