VIDEO! Tramps atsakās sarokoties ar Merkeli oficiālas tikšanās laikā

Komentāri

Piektdienas vakarā pirmā klātienes tikšanās notika starp Rietumu pasaules varenākajiem līderiem – Vācijas kancleri Angelu Merkeli un ASV prezidentu Donaldu Trampu. Par tikšanās saturu pasaules mediji ziņo bez skandaloziem virsrakstiem – abi līderi pauda atbalstu NATO un pārsprieda abu valstu ekonomiskās saites. Tomēr daudz nepatīkamākas ziņas nākas lasīt par tikšanās formu – noprotams, ka lielas simpātijas starp abiem politiķiem nevalda. Tramps pat atteicies ar Merkeli sarokoties pēc fotogrāfu lūguma.

Ideoloģiski divus atšķirīgākus Rietumvalstu līderus par Angelu Merkeli un Donaldu Trampu iedomāties ir grūti. Merkele, kuru mēdz dēvēt par liberālās Rietumu pasaules pēdējo pīlāru, atbalsta brīvo tirdzniecību un ir uzņēmusi Vācijā aptuveni miljonu bēgļu. Savukārt Tramps sola uzcelt sienu uz ASV robežas ar Meksiku un ir aizliedzis valstī ieceļot cilvēkiem no sešām musulmaņu valstīm. Tādēļ abu līderu pirmā tikšanās tika gaidīta ar bažām. Un tās piepildījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl