VIDEO! Tiekas abas Baltijas valstu prezidentes – Grībauskaite un Kaljulaida

Komentāri

Jaunievēlētā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, jau paviesojusies Somijā un Latvijā, šodien ieradās arī savā pirmajā vizītē Lietuvā.

Jauno kolēģi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite sagaidīja jau ārā, kur abas, gluži kā saskaņojušās tumši zilos tērpos, ļāva iemūžināt pirmo rokasspiedienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārrunājamo tematu loks bija plašs – no Baltijas valstu drošības un NATO spēku izvietošanas reģionā līdz enerģētiskajai neatkarībai no Krievijas.

Ekrānuzņēmumi

Jau ziņojām, ka amata pilnvaras Kaljulaida pārņēma no sava priekšteča Tomasa Hendrika-Ilvesa pēc ilgstošas parlamenta nespējas vienoties par nākamo prezidentu. Līdz ar to Kaljulaida kļuvusi par pirmo sievieti Igaunijas vēsturē, kas ieņem augsto amatu.

Skaties VIDEO un uzzini plašāk!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl