Komentāri

ASV pagājušās nedēļas beigās plosījās pamatīga sniega vētra, kas paņēmusi 29 cilvēku dzīvības. Tagad vētra ir beigusies, un ir sākti vētras postījumu novēršanas darbi.

Patlaban ir atcelts pārvietošanās aizliegums, kas bija izsludināts vētras laikā, un darbu no šodienas atsākušas vairākas lidostas, tostarp Ņujorkā, Filadelfijā un Baltimorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka spēcīgā sniega vētra ASV kopumā ietekmējusi 85 miljonus cilvēku. Aptuveni 200 tūkstoši iedzīvotāju palikuši bez elektrības, tāpat ir radīti būtiski zaudējumi valsts infrastruktūrai.

Foto

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl