VIDEO: snovborda entuziaste nepamana, ka viņai seko lācis

Komentāri

Kaut arī mēs ik dienu redzam, ka pavasaris tuvojas, tas nebūt nenozīmē, ka piedzīvojumi sniegotajās kalnu trasēs ir beigušies. Kāda snovborda entuziaste, filmējot savu nobraucienu, pat nenojauta, ka ātrums uz kalna ļāvis viņai izglābties no lāča.

Kellija Mērfija skaidro, ka lāci ieraudzījusi tikai pēc tam, kad skatījusies safilmēto video. Tajā redzams, kā viņa gatavojas nobraucienam no kalna, lielu uzmanību pievēršot savam izskatam un pat nenojaušot, ka viņai aizmugurē soļo diezgan liels lācis ar manāmu interesi par snovbordisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laiku pa laikam dzīvnieks pavīd nofilmētajā video, taču Kellija tikai turpina nobraucienu, bezbēdīgi dungojot kādu Riannas dziesmu.

Un tikai brīdī, kad nobrauciena ātrums palielinās, lācis izlemj neturpināt sekošanu snovbordistei.

Šis video, kas uzņemts Nagano, Japānā, jau redzēts visā pasaulē un daudzviet izskanējušas aizdomas, vai tas patiešām ir īsts.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl