Komentāri

Vairākas videonovērošanas kameras Ķīnā reģistrējušas traku ainu – policistu, kas regulē ceļu satiksmi, notriecis kāds agresīvs braucējs.

Policists centās apturēt BMW automašīnu, kad tā nogriezās pa kreisi no nepareizās joslas. Automašīna, strauji uzņemot ātrumu, pagriezās pa kreisi, lai arī ceļu satiksmes regulētājs lika spēkratam braukt taisni. Policists tika notriekts, taču automašīna neapstājās un drāzās prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu kārtībsargs guva smagu galvas traumu un slimnīcā mira. Viņa 32 gadus vecā sieva gaida bērniņu, kuru viņai jālaiž pasaulē tuvākajās dienās.

Autovadītājs vēlāk tika arestēts un tiks tiesāts par tīšu slepkavību.

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl