VIDEO: satracināti zemnieki ar traktoriem taranē policiju Briselē

Komentāri
VIDEO: satracināti zemnieki ar traktoriem taranē policiju Briselē
Foto: Scanpix

Lai izkliedētu agresīvi noskaņotos lauksaimniekus, Beļģijas policija, piesaistot papildspēkus no Nīderlandes, pirmdienas vakarā Briselē pret protestētājiem bijusi spiesta likt lietā asaru gāzi un ūdensmetējus.

Protesta laikā zemnieki dedzināja salmus, spridzināja petardes, apmētāja policistus ar olām un ar kādu traktoru pat centās izstumdīt dzeloņstieplēm aptītās tērauda barjeras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar policijas aplēsēm protestos piedalījās aptuveni septiņi tūkstoši zemnieku. Protesta akcija notika Eiropas Lauksaimniecības ministru ārkārtas sēdes laikā. Tajā nolemts, ka, lai risinātu krīzi lauksaimniecībā, Eiropas Savienības valstīm tiks piešķirts 500 miljonu eiro atbalsts.

Lauksaimnieku protesti Briselē:

Lauksaimnieki ar traktoriem taranē policiju:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl