VIDEO! Reidos pēc slaktiņa Stambulā aiztur trīs teroristus no Krievijas

Komentāri

Turcijas policija aizturējusi trīs Krievijas valstspiederīgos, kas tiek turēti aizdomās par sadarbību ar teroristiem asiņainā terorakta sarīkošanā Stambulā. Tiek vēstīts, ka trīs vīrieši no Krievijas ir saistīti ar teroristu grupējumu Islāma valsts jeb Daesh, ziņo AP.

Vīriešus policija aizturējusi kūrortpilsētā Antaljā. Turcijas pretterorisma vienība veikusi reidus saistībā ar Islāma valsts veikto uzbrukumu Stambulas tūristu iecienītajā Sultanahmet rajonā. Kopumā ir aizturēti 59 cilvēki, kas, iespējams, ir Islāma valsts teroristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas konsulāts Ankarā apstiprinājis to, ka aizturēti šīs valsts pilsoņi.

Turcijas policija norāda, ka trīs aizturētie kontaktējušies ar Islāma valsts kaujiniekiem, un nodrošinājuši viņiem loģistikas atbalstu konflikta zonās.

Foto

Jau vēstījām, ka asiņaini pašnāvnieku sprādzieni vakar satricinājuši Stambulu. Turcijas lielākās pilsētas vēsturiskajā centrā uzspridzinājies terorists pašnāvnieks. Vismaz 20 cilvēki ir gājuši bojā un vēl vairāki guvuši traumas. Vismaz desmit no bojāgājušajiem ir tūristi no Vācijas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl