VIDEO: Prāgā aizdedzināts bēgļu centrs; ir cietušie

3 komentāri

Svētdienas, 7. februāra, vakarā Čehijas galvaspilsētā Prāgā noticis kārtējais uzbrukums patvēruma meklētāju centram. Čehijas policija informē, ka aptuveni 20 cilvēku grupa uzbrukusi bēgļu centram, cenšoties to nodedzināt.

Tiek ziņots, ka incidentā cietuši vismaz divi patvēruma meklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrukums patvēruma meklētāju centram noticis īsi pēc tam, kad vairāki tūkstoši iedzīvotāju pulcējās Prāgas ielās, lai protestētu pret bēgļu uzņemšanu.

Foto

Jau vēstīts, ka pērn Eiropā ieradušies vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju.

Cenšoties palīdzēt visvairāk imigrantu plūsmas skartajai Grieķijai un Itālijai, Eiropas Savienība (ES) garās diskusijās pērn spējusi vienoties par 160 000 patvēruma meklētāju pārvietošanu.

Rēķinot no kopējā pērn ieradušos cilvēku skaita, tā ir tikai aptuveni sestā daļa. Bet arī šos patvēruma meklētājus Eiropas valstis nesteidz uzņemt. Pagaidām pārvietoti ir tikai daži simti jeb mazāk par pusprocentu no plānotā.

No Baltijas valstīm pirmā patvēruma meklētājus pērn decembra vidū uzņēma Lietuva. Taču irākiešu ģimene vērsās tiesā pret valsti, jo tai nav piešķirts bēgļu, bet gan pagaidu tiesiskās aizsardzības statuss.

Savukārt Igaunijā patvēruma meklētāju uzņemšana kavējoties, jo nosūtītājvalsts Itālija nespēj sniegt pietiekamu informāciju, lai izvērtētu pretendentus.

Video

TOP komentāri

  • bbb
  • Latvietis
    0 0 0

    Latvietis

    Da nahren tos merkaktju dzimtas parstavjus. Laij sava zeme cinas par brivibu nevis musu zemi midit visadiem pertikjiem. Un dzivot uz Musu nodokliem kad Latvija daudz bernu bada sez tad negeri grobanie labak dzivo neka baltais.
  • Spartaks

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl