VIDEO: Nofilmēts tīģeris, kas Ķīnā plosa kazas

0 Komentāru
VIDEO: Nofilmēts tīģeris, kas Ķīnā plosa kazas
Foto: Jöshua Barnett /Flickr

Ķīnā uzdarbojas tīģeris, kurš uzbrūk kazām. Vietējiem lopkopjiem aizdomas, ka tas ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina brīvē palaistais tīģeris, taču Kremlis to noliedz.

”Vakar [pirmdien –red.] tīģeris atnāca te atkal. Viņš iekļuva lopu novietnē pēc tam, kad dzīvnieki tika pabaroti. Viņš tās saplosīja līdz nāvei,” bēdājas vietējais fermeris Guo Julins (Gou Yulin).

Kopumā vienā naktī Ķīnas provincē Sibīrijas tīģeris Ustins, ko brīvē netālu no Ķīnas robežas saskaņā ar ārvalstu mediju pausto, palaidis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, esot noslaktējis vairāk nekā 13 kazu. Pēc tam tīģeris ”viesojies” fermā atkal, un kopumā gājušas bojā 18 kazas.

Tiek lēsts, ka pasaulē patlaban ir atlikuši vien seši simti Sibīrijas tīģeru, no kuriem mazāk nekā 30 mīt Ķīnas teritorijā.

Pašu tīģeri izdevies nofilmēt arī video:

Aizdomu ēna pār “Putina tīģeri”

Pirms diviem gadiem Krievijas taigā tika atrasti pieci izbadējušies tīģerēni. Pirms atlaišanas atpakaļ savvaļā tīģeriem iemācīja medīt. Lielu mediju uzmanību izpelnījās viens no tiem, kuru brīvā dabā pats savām rokām palaida Kremļa saimnieks – Krievijas prezidents V. Putins. Tieši šo tīģeri Ķīnas zemnieki tur aizdomās par vairākiem uzbrukumiem viņu kazām.

Taču Kremlis norāda, ka V. Putins maijā esot atbrīvojis tikai trīs apdraudētās sugas pārstāvjus – Amūras tīģerus Kuzju, Borju un Ilonu. Taču Ustins un vēl viens tīģeris tika palaists savvaļā citā pasākumā jūnijā, kurā V. Putins nepiedalījās.

0 Komentāru