VIDEO: Nofilmēts tīģeris, kas Ķīnā plosa kazas

Komentāri

Ķīnā uzdarbojas tīģeris, kurš uzbrūk kazām. Vietējiem lopkopjiem aizdomas, ka tas ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina brīvē palaistais tīģeris, taču Kremlis to noliedz.

”Vakar [pirmdien –red.] tīģeris atnāca te atkal. Viņš iekļuva lopu novietnē pēc tam, kad dzīvnieki tika pabaroti. Viņš tās saplosīja līdz nāvei,” bēdājas vietējais fermeris Guo Julins (Gou Yulin).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā vienā naktī Ķīnas provincē Sibīrijas tīģeris Ustins, ko brīvē netālu no Ķīnas robežas saskaņā ar ārvalstu mediju pausto, palaidis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, esot noslaktējis vairāk nekā 13 kazu. Pēc tam tīģeris ”viesojies” fermā atkal, un kopumā gājušas bojā 18 kazas.

Tiek lēsts, ka pasaulē patlaban ir atlikuši vien seši simti Sibīrijas tīģeru, no kuriem mazāk nekā 30 mīt Ķīnas teritorijā.

Pašu tīģeri izdevies nofilmēt arī video:

Aizdomu ēna pār “Putina tīģeri”

Pirms diviem gadiem Krievijas taigā tika atrasti pieci izbadējušies tīģerēni. Pirms atlaišanas atpakaļ savvaļā tīģeriem iemācīja medīt. Lielu mediju uzmanību izpelnījās viens no tiem, kuru brīvā dabā pats savām rokām palaida Kremļa saimnieks – Krievijas prezidents V. Putins. Tieši šo tīģeri Ķīnas zemnieki tur aizdomās par vairākiem uzbrukumiem viņu kazām.

Taču Kremlis norāda, ka V. Putins maijā esot atbrīvojis tikai trīs apdraudētās sugas pārstāvjus – Amūras tīģerus Kuzju, Borju un Ilonu. Taču Ustins un vēl viens tīģeris tika palaists savvaļā citā pasākumā jūnijā, kurā V. Putins nepiedalījās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl