VIDEO: Maskavā aizdegusies Aizsardzības ministrijas ēka; ir cietušie

Komentāri

Krievijas Aizsardzības ministrijas ēkā Maskavas centrā šodien izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā cietuši divi cilvēki.

Astoņus cilvēkus izdevās evakuēt, vēl 40 ēku paspēja pamest paši. Tiek ziņots, ka ugunsgrēks izcēlās ēkas trešajā stāvā, administratīvā korpusa tehniskajā telpā, kurā tika veikts remonts.

Izskanējis, ka ugunsgrēka iemesls varētu būt īssavienojums elektroinstalācijā. Liesmas pārmetās uz citiem stāviem un ēkas jumtu.

Kopumā ugunsgrēks pārņēmis trīsarpus tūkstošu kvadrātmetru lielu platību. Krievijas amatpersonas ziņo, ka īsi pēc sešiem liesmas izdevies apdzēst.

Aizsardzības ministrija informē, ka notikušais nekādā veidā nav ietekmējis militārās pārvaldes un tehnisko sistēmu darbību.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl